रामेछाप – मन्थली बचत तथा ऋण सहकारी संथाद्वारा पत्रकार दिपक भट्ट सम्मानित हुनुभएकाे छ । सहकारीकाे गतिविधि तथा समाचार संकलन गरि प्रसारण गरेर महत्वपूर्ण भुमिका निर्बाह गरेकाे भन्दै यस बर्ष कान्तिपुर टेलिभिजनका जिल्ला सम्वाददाता पत्रकार दिपक भट्टलाइ पाच हजार नगद सहित सम्मान गरेकाे हाे ।

सहकारीले हरेक बर्ष पत्रकार सम्मान कार्यक्रम गर्ने गरेकाे छ । उक्त सहकारीले अाफ्नाे २२ अाै साधारण सभाकाे अवसर पारेर पत्रकार भट्टलाइ सम्मान गरेकाे हाे । उक्त सहकारीले २२ औ साधारण सभाको अवसर पारेर पत्रकार भट्टलाइ सम्मान गर्ने कार्यक्रम भएता पनि सो कार्यक्रममा पत्रकार भट्ट जिल्ला बाहिर भएका कारण सहकारीले मंगलबार पत्रकार सम्मेलन गरी पत्रकार भट्टलाई नगद पुरस्कार सहीत प्रमाण पत्रद्धारा सम्मान गरेकाे सहकारीका अध्यक्ष धुर्व सुवेदीले जानकारी दिनुभयाे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here