प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्माको निमन्त्रणामा नेपालको पाँचदिने भ्रमणमा आउनुभएका भारतका स्थल सेनाध्यक्ष मनोज पाण्डे सोमबार बिहान नेपाली सेनाको मुख्यालय जङ्गी अ•ामा पुग्नुहुँदा नेपाली सेनाले प्रदान गरेको सम्मानगारत निरीक्षण गर्दै । तस्वीर ः रत्न श्रेष्ठ,रासस

काठमाडौं – भारतीय सेनाअध्यक्ष जनरल मनोज पाण्डेले नेपाली सेनाको एक टुकडीद्वारा प्रस्तुत सम्मान गारत निरीक्षण गरेका छन्।

प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्माको औपचारिक निमन्त्रणामा नेपालको पाँच दिवसीय नेपाल भ्रमणमा रहेका सेनाध्यक्ष पाण्डेको सम्मानमा सैनिक मुख्यालय जङ्गी अड्डामा आज बिहान आयोजित समारोहमा सम्मान गारत अर्पण गरिएको हो ।

सो अवसरमा उनले जङ्गी अड्डा मूल भवन परिसरमा वृक्षरोपणसमेत गरे । यसअघि उनले सैनिक मञ्च टुँडिखेलस्थित वीरस्मारकमा पुष्पहार समर्पण गरी श्रद्धाञ्जलि अर्पण गरेको थियो ।

प्रधानसेनापति शर्मा र उनीबीच अहिले भेटवार्ता भइरहेको छ । केही बेरपछि सेनाध्यक्ष पाण्डेले नेपाली सेनालाई सहयोग सामग्री हस्तान्तरण गर्ने कार्यक्रम छ ।

राष्ट्रपति विद्यादेवी भण्डारीले राष्ट्रपति भवनमा आज आयोजित विशेष समारोहमा भारतीय सेनाध्यक्ष पाण्डेलाई नेपाली सेनाको मानार्थ महारथीको दज्र्यानी चिह्न प्रदान गर्नेछिन् । राष्ट्रपति भण्डारी नेपाली सेनाका परमाधिपति छिन् । सेनाध्यक्ष पाण्डे नेपाल भ्रमणका लागि आइतबार नेपाल आएका हुन् ।

प्रधानसेनापति प्रभुराम शर्माको निमन्त्रणामा नेपालको पाँचदिने भ्रमणमा आउनुभएका भारतका स्थल सेनाध्यक्ष मनोज पाण्डे नेपाली सेनाको मुख्यालय जङ्गी अ•ामा सोमबार बिहान नेपाली सेनाद्वारा प्रदान गरिएको सम्मान ग्रहण गर्दैै । तस्वीर : रत्न श्रेष्ठ रासस

 तस्वीर : रत्न श्रेष्ठ, रासस

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here