नेपाली कांग्रेस रामेछापले भाेलि जिल्लाकाे सबै वडामा जागरण अभियान कार्यक्रम गर्दै

नेपाली कांग्रेसले देशभर जागरण अभियान संचालन गरिरहेकाे छ । साेहि कार्यक्रम अन्तरगत यतिबेला नेपाली कांग्रेसका नेताकार्यकर्ता विभिन्न कार्यक्रममा ब्यस्त देखिन्छन् । यसैविच रामेछाप जिल्लामा नेपाली कांग्रेसले भाेलि जेष्ठ १५ गते गणतन्त्र दिवसका दिन जिल्लाकाे सबै वडामा एकैसाथ जागरण अभियानकाे कार्यक्रम गर्दैछ । जागरण अभियानकाे कार्यक्रमका लागि नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मनमाेहन भट्टराई केन्द्रीय प्रतिनिधिकाे रुपमा रामेछाप अाउनु भएकाे छ ।

त्यसै गरि पुर्व जलस्राेत मन्त्रि तथा नेपाली कांग्रेसका पुर्व केन्द्रीय सदस्य लक्ष्मण प्रसाद घिमिरे , पुर्व सांसद शिव बहादुर खड्का,पुर्व जिल्ला सभापति रामचन्द्र खड्का, लगाएत जिल्लाका सम्पूर्ण कांग्रेस नेताहरु भाेलि अा- अाफ्नाे गाउकाे जागरण अभियान कार्यक्रममा सहभागी हुने कार्यक्रम रहेकाे छ ।

जागरण अभियान कार्यक्रममा गाउँ स्तरमा वर्षाै देखि कांग्रेस लागि विभिन्न किसिमकाे याेगदान पुर्याएका कांग्रेस भए बापत जेल सजाए बेहाेर्ने, विस्थापित हुनपुगेका, अाफन्त गुमाएकाका परिवारलाइ सम्मान गर्ने कार्यक्रम रहेकाे छ । त्यसै कार्यक्रममा कांग्रेसकाे सिद्धान्त के हाे ? हाल सम्म कांग्रेसले गरेकाे याेगदान, ल्याएकाे याेजना र कांग्रेसले चुनावमा हार बेहाेर्नुकाे कारणहरुका विषयमा समेत छलफल हुने नेपाली कांग्रेस रामेछापले जानकारी दिएकाे छ ।

त्यसै गरि नेकपाकाे सरकारले गरेकाे भष्ट्राचार , अनियमितता ,अपारदर्शीता , लगाएका गलत कामकाे विरोध गर्न र सरकारकाे गलत काम राेक्नका लागि जनजागरण कार्यक्रम मार्फत गाउँ- गाउका सामान्य नागरिकमा जागरुकता ल्याउन याे कार्यक्रमकाे अायाेजना गरिएकाे हाे । कांग्रेस प्रतिपक्षमा भएकाे बेला सरकारकाे गलत कदम राेक्न र देशमा लाेकतन्त्रलाई जाेगाई राख्नका लागि नागरिककाे भुमिकाका बारेमा जानकारी गराउनका लागि कांग्रेसले बैशाख २५ गतेबाट देशभर जागरण अभियान सुरु गरेकाे हाे । जागरण अभियान कार्यक्रम अन्तरगत याे पहिलाे चरणकाे कार्यक्रम भएकाे कांग्रेस केन्द्रीय समितिले जनाएकाे छ ।

सिफारिस

पोषराज पोखरेल एआईजी बढुवामा सिफारिस

काठमाडौं - पोषराज पोखरेल नेपाल प्रहरीको प्रहरी अतिरिक्त महानिरीक्षक (एआईजी) बढुवामा सिफारिस भएका छन् । बढुवा समितिको आज बसेको बैठकले पोखरेललाई एआईजी बढुवाका लागि सिफारिस...

मन्त्रीहरू हेरफेर गर्दै प्रचण्ड, को को हुँदैछन् बिदा ?

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/०८२ को बजेट पारित भएलगत्तै मन्त्रिपरिषद्मा व्यापक हेरफेरको तयारी गरेका छन् । उनले केही महिनायता मन्त्री हेरफेरको प्रयास...

कहाँ गए प्रहरी सहायक निरीक्षकसहित १३ जवान, सात दिनभित्र हाजिर नभए जागिर चैट

प्रहरी प्रधान कार्यालयले आफूखुशी गैरहाजिर रहेका १३ जना प्रहरीलाई सम्पर्कमा आउन सूचना जारी गरेको छ। कार्यालयले प्रहरी सहायक निरीक्षकदेखि जवानसम्म १३ जना कर्मचारी झन्डै दुई...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

भर्खरै

मन्त्रीहरू हेरफेर गर्दै प्रचण्ड, को को हुँदैछन् बिदा ?

प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले आगामी आर्थिक वर्ष २०८१/०८२ को...

कहाँ गए प्रहरी सहायक निरीक्षकसहित १३ जवान, सात दिनभित्र हाजिर नभए जागिर चैट

प्रहरी प्रधान कार्यालयले आफूखुशी गैरहाजिर रहेका १३ जना प्रहरीलाई...

चिनियाँ उप विदेशमन्त्री सन आज किन आउँदैछन् नेपाल ?

चिनियाँ उप विदेशमन्त्री सन वेइडोङ्ग तीन दिने औपचारिक भ्रमणमा...

अबका ३ दिन धेरै ठाउँमा भारी वर्षा हुने, आज कहाँ कहाँ पर्छ पानी?

अहिले कोसी, मधेस, बागमती र गण्डकी प्रदेशका अधिकांश भूभाग...

सुशील प्याकुरेलद्वारा राजदुत पद अस्वीकार

काठमाडौँ - सुशील प्याकुरेलले राजदुत पद अस्वीकार गरेका छन्...

खेलमार्फत् अर्थतन्त्र र कूटनीतिक सम्बन्ध सुदृढ गर्न पहल लिइरहेको छु : प्रधानमन्त्री

काठमाडौँ - प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले खेलमार्फत् अर्थतन्त्र र...

धेरै पढिएको