शनिबार ‘अष्ट्रेलियन युनिभर्सिटीज फेयर २०१९’ हुँदै

काठमाडौं – शैक्षिक परामर्श क्षेत्रमा ख्यातीप्राप्त इ प्लानेटले ‘अष्ट्रेलियन युनिभर्सिटीज फेयर २०१९’ आयोजना गर्ने भएको छ ।

एजुकेशन प्लानेटको रुपमा परिचित इप्लानेटले आगामी साउन ४ गते शनिबार (२० जुलाई २०१९) शनिबारका दिन अष्ट्रेलियन युनिभर्सिटीज फेयर आयोजना गर्न लागेको हो । मेला इप्लानेटको कार्यालय बागबजारमा बिहान १० बजेदेखि साँझ ५ बजेसम्म संचालन हुनेछ ।

मेलामा अष्ट्रेलियाका २० भन्दा बढी युनिभर्सिटी तथा कलेजहरुको सहभागिता रहने छ । मेलामा युनिभर्सिटी अफ टेक्नोलोजी सिड्नी (युटिएस), युनिभर्सिटी अफ वोल्लोङगोङ अष्ट्रेलिया, एलए ट्रब युनिभर्सिटी, युनिभर्सिटी अफ तास्मानिया, अष्ट्रेलियन क्याथोलिक युनिभर्सिटी (आइसियू), वेस्टर्न सिड्नी युनिभर्सिटी, चाल्र्स स्टर्ट युनिभर्सिटी, फेडेरेशन युनिभर्सिटी, टरेन्स युनिभर्सिटी, साउथर्न क्रस युनिभर्सिटी, यूटिएस इन्सर्च युर्निभर्सिटी अफ टेक्नोलोजी, टाफेसा युर्निभर्सिटी, एक्सेलसिया कलेज, नाभितास कलेज, केन्ट इन्स्टिच्युट अफ बिजनेस एन्ड टेक्नोलोजी, इन्टरनेसनल कलेज अफ होटल म्यानेजमेन्ट (आइसिएचएम) कलेज, एडिथ कोवान कलेज, अष्ट्रेलियन टेक्निकल एण्ड म्यानेज्मेन्ट कलेज, द होटल स्कुल, म्याक्ले कलेज, एनएलआइसीसी कलेजलगायतको सहभागिता रहनेछ । मेला यी कलेजहरुले विशेष छात्रवृत्तिहरु पनि प्रदान गर्नेछ ।

मेलामा जाने अवलोकनकर्ताहरुलाई आकर्षक गिफ्ट ह्याम्परको व्यवस्था पनि गरिएको छ । मेला अवलोकन गर्नेमध्ये एक जनालाई स्मार्टफोन उपहारस्वरुप प्रदान गरिने छ । मेलाका लागि इप्लानेटको वेबसाइटमा गई नाम दर्ता गराउँदा २ सय रुपैंया बराबरको रिचार्ज पनि प्रदान गरिने छ ।

१४ बर्षदेखि सक्रिय इप्लानेटलाई वैदेशिक अध्ययनका लागि सही परामर्श दिने गणतब्यका रुपमा चिनिन्छ । इप्लानेटले अष्ट्रेलियाका ३५ भन्दा बढी युनिर्भसिटी तथा कलेजहरुसँग प्रत्यक्ष समन्वय गरी नेपाली विद्यार्थीहरुलाई परामर्श सेवा प्रदान गर्दै आईरहेको छ । इप्लानेटले आइइएलटिएस र पिटिइको कक्षा पनि संचालन गर्दै आएको छ । जसमा २५ वर्ष भन्दा बढी अनुभव भएका परामर्शदाताहरुद्वारा प्रशिक्षण दिईन्छ ।

यसका साथै इप्लानेटले नियमितरुपमा एजुकेशन फेयरहरु, सेमिनारहरु आयोजना गर्नुका साथै करियर काउन्सेलिङ् पनि दिंदै आएको छ । यसका साथै इप्लानेटले फि वाइभर्स, विभिन्न छात्रवृत्ति, वान टु वान काउन्सिलिङ तथा बैंकिङ परामर्शहरु पनि प्रदान गर्दै आएको छ ।

इप्लानेटको अष्ट्रेलियाको सिड्नी, एडिलेड, पर्थमा शाखा कार्यालयहरु संचालनमा छन् भने नेपालको पोखरा, चितवन, बुटवल, कावासोतीलगायतका ठाउँहरुमा शाखा कार्यालयहरु संचालनमा छन् ।

इप्लानेटले अहिलेसम्म एक हजार पाँच सय भन्दा बढी विद्यार्थीहरुलाई परामर्श प्रदान गरिसकेको छ ।

सिफारिस

रामदत्त जोशी एआईजीमा बढुवा सिफारिस

नेपाल प्रहरीका डीआईजी रामदत्त जोशी एआईजीमा बढुवा सिफारिस भएका छन्। आइतबार बेलुका बसेको बढुवा समितिको बैठकले जोशीलाई बढुवा गर्न सिफारिस गरेको हो। जोशी त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय...

आज यी प्रदेशमा ठूलो वर्षा हुने, सतर्क रहन आग्रह

काठमाडौँ– जल तथा मौसम विज्ञान विभाग मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले हाल देशभर मनसुनी वायुको प्रभाव रहेको जनाएको छ। मनसुनको न्यून चापीय रेखा सरदर स्थानको आसपास...

खेतमा धान गोड्न व्यस्त किसान (तस्वीरहरू)

अहिले देशभरका किसान खेतमा छन् । रोपाईं सकिएपछि किसान खेतमा पस्नुको कारण हो, धानका गाँजबीचमा उम्रिने झार उखेलेर फाल्ने । असारको पहिलो सातातिर खेतमा धान...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

भर्खरै

आज यी प्रदेशमा ठूलो वर्षा हुने, सतर्क रहन आग्रह

काठमाडौँ– जल तथा मौसम विज्ञान विभाग मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले...

खेतमा धान गोड्न व्यस्त किसान (तस्वीरहरू)

अहिले देशभरका किसान खेतमा छन् । रोपाईं सकिएपछि किसान...

संसदमा पुष्पलाललाई सम्झँदा पुष्पकमल उच्चारण गरेपछि…

काठमाडौं - प्रतिनिधिसभाका सांसद किरणकुमार साहले नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका...

अमेरिकी राष्ट्रपतिको दौडबाट पछि हटे बाइडेन, कमलालाई समर्थन

अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडेन आफ्नो उम्मेदवारीबाट पछि हटेका छन्...

काठमाडौंमा भारी वर्षा, कस्तो रहला दिनभरको मौसम ?

काठमाडौँ– पछिल्लो एक घण्टा काठमाडौंको सुन्दरीजल, कपन र आसपास...

आज साउनको पहिलो सोमबार: पशुपतिनाथमा बिहानैदेखि भक्तजनको भीड

आज साउन महिनाको पहिलो सोमबार । पशुपतिनाथलगायत देशभरका शिव...

धेरै पढिएको