मन्थली,रामेछाप – राइजिङ्ग स्टारयुवा क्लव  मन्थलीद्वारा अायाेजित जिल्ला स्तरीय खुल्ला भलिबल प्रतियोगिता अाजबाट ठुलीमदाैकाे खेल भलिमैदानमा सुरु भएकाे छ ।

प्रतियोगितामा जिल्लाका विभिन्न संघ संस्था तथा क्लबहरु गरि १२ समुहकाे सहभागीता रहेकाे छ ।  लिक चरणकाे खेलमा पहिलाे खेलमा मन्थली ४ सालु र त्रिशक्ति युवा क्लव भटाैली बीच भएकाे खेलमा भटाैलीलाइ पछि पार्दै  सालुले जित हात पारेकाे छ । अर्काे राईजिङ्ग स्टार मन्थली र रामेछापबिच भएकाे खेलमा राइजिङ्ग स्टारलाइ पछार्दै रामेछापले जित हासिल गर्न सफल भएकाे छ । त्यसैगरि साेसल स्टार र सानिमदाै विच भएकाे खेलमा  साेसल स्टारले साेजेसेटमा सफलता हात पारेकाे छ ।
भने भटाैली र खादबारी बिच भएकाे खेलमा खादवारीलाई उछिन्दै भटाैलीले जित हासिल गरेकाे छ ।
लिक चरणकाे बाकी खेल भाेली हुने अायाेजकले जनाएकाे छ ।
उक्त खेलमा उत्कृष्ट हुने टिमलाई पुरस्कारकाे व्यवस्था गरिएकाे छ । खेलमा प्रथम, दितिय ,तृतिय र सान्त्वना हुन सफल टिमलाई क्रमश ७० हजार, ४५ हजार , २५ हजार र १० हजार सहित सिल्ड मेडल र प्रमाण पत्र उपलब्ध गराउने राईजिङ्ग स्टार युवा क्लवका अध्यक्ष राजकुमार केसिले जानकारी दिनु भएकाे छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here