रामेछाप – राइजिङ्ग  स्टार युथ क्लव मन्थलीद्वारा अायाेजित जिल्ला स्तरीय खुल्ला भलिबल प्रतियोगितामा साेसल स्टार  मन्थली प्रथम भएकाे छ ।

मन्थली नगरपालिका ३ ठुलीमदाैमा बुधबारबाट सुरु भएकाे भलिबल खेलकाे अाज फाईनल खेल भएकाे हाे । प्रथम स्थानका लागि खादबारी र साेसल स्टार बिच भएकाे खेलमा खादबारीलाई पछि पार्दै साेसल स्टारले प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल भएकाे हाे भने भने , खादबारी दाेस्राे भएकाे छ । यसै गरि तेस्राे स्थानकाे लागि लिखुतामाकाेसी र अर्चले स्टार क्लवबिच  भएकाे खेलमा  लिखुतामाकाेसीलाइ पछिपार्दै  अर्चले स्टार क्लवले तेस्राे स्थान पक्का गरेकाे छ ।लिखुतामाकाेसिले सान्त्वना स्थानमा चित्त बुझाएकाे छ । 
खेलमा उत्कृष्ट प्रथम , द्वितीय , तृतीय र स्वान्तना हुनेलाई कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि मन्थली नगरपालिका प्रमुख रमेश बस्नेत, विशिष्ट अतिथि बरिस्ठ समाज सेवि एवम नेपाली कांग्रेसका नेता कान्छाराम तामाङले क्रमश ७० हजार, ४५ हजार , २५ हजार र १० हजार सहित सिल्ड मेडल र प्रमाण पत्र हस्तान्तरण गर्नुभएकाे छ । यसैगरी खेलमा सहभागी उत्कृष्ट खेलाडीहरुलाई पनि सिल्ड मेडल र प्रमाणपत्र हस्तान्तरण गरिएकाे छ ।

प्रतियोगिताकाे समापन तथा कार्यक्रम राईजिङ स्टार क्लबका अध्यक्ष राजकुमार केसि तथा मन्थली नगरपालीका प्रमुख रमेश बस्नेतकाे प्रमुख अातित्थ्यतामा भएकाे थियाे । साे कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथि समाजसेवी एंवम , नेपाली कांग्रेसका नेता कान्छाराम तामाङ  लगाएत मन्थली ३ का वडा अध्यक्ष , साेहि वडाका वडा सदस्य नाराण बाेगटि , नेपाली कांग्रेसका क्षेत्रीय सदस्य गुणराज भट्टराई (अाकाश) लगाएतकाे सहभागिता रहेकाे थियाे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here