रामेछापमा सुस्त मनस्थिति भएकी किशोरीलाई जबर्जस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक युवक पक्राउ परेका छन् । पक्राउ पर्नेमा मन्थली नगरपालिका वडा नम्बर(७, ओढारे बस्ने २८ वर्षीय पदमबहादुर माझी रहेका छन् ।

उनले आइतबार राति घर नजिकैकी छिमेकी १७ वर्षीया युवतीलाई घरमा सुतिरहेको अवस्थामा जबर्जस्ती करणी गरेको प्रहरीले जनाएको छ । जबर्जस्ती गर्ने क्रममा किशोरी चिच्याएपछि परिवारका सदस्यहरुले थाहा पाएको र त्यतिन्जेल माझी भागेकोले उनको खोजी गर्न परिवारका सदस्यहरुले प्रहरीमा खबर गरेका थिए ।

 

खबर पाएपछि स्थानीय र प्रहरी खोजीकार्यमा जुटेका र खोजीका क्रममा माझीलाई सोमबार दिउँसो मन्थली नगरपालिका वडा नम्बर(१, रणजोर खोलाबाट प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो ।

पक्राउ परेका माझीलाई प्रहरीले हिरासतमा राखेर मंगलबार जबर्जस्ती करणी अन्तर्गत मुद्धा दर्ता गरी रामेछाप जिल्ला अदालतमा म्याद थप गरेर अनुसन्धान गरिरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रामेछापका प्रहरी निरीक्षक टिकेन्द्र पौडेलले जानकारी दिए  ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here