रामेछाप – ज्ञानु श्रेष्ठ
प्रमुख जिल्ला अधिकारी लिला कुमारी पाण्डेले
उपनिवार्चनमा निर्वाचन अाचरसंहिता पुर्णरुपमा पालना गर्न सबै पक्षलाई अाग्रह गर्नु भएकाे छ ।

जिल्ला प्रशासन कार्यलय मन्थलीमा मंगलबार भएकाे उपनिर्वाचन अाचारसंहिता सम्बन्धि छलफलमा  प्रमुख जिल्ला अधिकारी पाण्डेले निर्वाचनलाई शान्तिपुर्ण , साैहार्द बातावरणमा सम्पन्न गर्न सहयाेग पुर्याउन र शान्ति सुरक्षामा अाच अाउन नलिनकाे लागि अाचरसंहितालाई पुर्णरुपमा पालना गर्न अाग्रह गर्न उमेदवारी दर्ता गराउने राजनीतिक दल तथा निर्वाचन सम्पन्न गराउन खटिनुहुने सबै पक्षलाई अाग्रह गर्नुभएको छ ।

त्यसैगरि शान्ति, सुरक्षा कायम राख्नका लागि अावस्यक परेमा छिमेकी जिल्लाबाट सुरक्षाकर्मी झिकाएरै भएपनि सुरक्षाकाे व्यवस्था गर्न सुरक्षा निकाय प्रतिबद्ध रहेकाे जिल्ला प्रहरी कार्यलयका प्रमुख प्रहरी नायव उपरीक्षक सन्तोष भट्टराईले जानकारी दिनुभयाे  । यसै गरि निर्वाचनमा  उमेदवारी दर्ता गराउने सबै राजनितीक दलका प्रतिनिधिले समेत अाचारसंहिता पुर्णरुपमा पालना गर्ने प्रतिबद्धता व्यक्त गरेका थिए ।
रामेछाप जिल्लाकाे उमाकुण्ड गाउपालिका ५ मा वडा अध्यक्ष पदका लागि यहि मंसिर २४ हुने भएकाे छ । अध्यक्ष पदका लागि नेकपा, कांग्रेस , समाजवादी पाटि र राप्रपाकाे उमेदवारीी रहेकाे छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here