रामेछाप ,रामेछाप नगरपालीकाले प्रत्येक वडामा वडा स्तरीय वनभोज स्थल निर्माण सुुुरु गरेको छ । विभिन्न सन्दर्भमा जमघट गर्न र पर्यटकीय स्थलको रुपमा विकास गर्ने उद्देश्यले प्रत्येक वडामा वडा स्तरीय वनभोज स्थल निर्माण कार्य सुुुरु गरेको नगरपालीकाकि उपप्रमुख सिर्जना खड्काले बताउनु भयो ।

वनभोज स्थलमा खानेपानिको लागी धारा ,पुजापाठका लागि मन्दिर ,मनोरञ्जनका लागि पानिको फोहोरा सहितको पोखरी ,आराम स्थल, र सौचालय लगाएतको समेत रहने उपप्रमुख खड्काले बताउनु भयो ।
वडा नम्बर १ गोठगाउ र वडा नम्बर २ काे देउरालीमा निर्माणकार्य सुुुरु भैसकेको छ । वडानम्बर १ काे गोठगाउमा वनभोज स्थल निर्माणको लागी नगरपालीकाबाट आर्थिक वर्ष )७४/७५ मा ५ लाख र )७५/७६ मा ७ लाख गरि १२ लाख लगानि गरिसकेको समेत जानकारी दिनु भएको छ ।
अहिले सम्म १२ लाख लगानि भएको र त्यस मध्येबाट बनभोज स्थलमा जाने बाटो निर्माण कार्य र पानि पोखरी निर्माण सम्पन्न भै सकेको छ । नगरपालीकाले यस बर्ष भने बिषेश योजना बनाएर काम गर्न लागेको प्रबिधिक तिलक श्रेष्ठले जानकारी दिनुभयो .
वडा नम्बर २ दैउरालिको लहरेनि वनभोज स्थल निर्माणकालागी नगरपालिकाको ७ लाख लगानि भै सकेको छ ।
७ लाख लगानिमा पानिको फोहोराका लागि एउटा पोखरी, सय मानिस अटाउन सक्ने क्षेमताको ट्रस तथा खानेपानीको लागि धारा निर्माण सम्पन्न भएको छ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here