रामेछाप-
नेपाली काङ्ग्रेस  रामेछापका महाधिवेशन प्रतिनिधि भरत प्रसाद चाैलागाईकाे निजी लगानीमा रामेछाप नगरपालिका रामेछापलाई शव वाहन उपलब्ध गराएकाे छ ।

नेपाली काङ्ग्रेस नगर कार्यसमिति रामेछापले रामेछापमा मंगलबार  एक कार्यक्रमकाे अायाेजना गरि नगरपालिकालाई शव वाहन हस्तान्तरण गरेकाे हाे । नेपाली काङ्ग्रेसका बरिस्ठ नेता तथा  पुर्व उपप्रधानमन्त्री रामचन्द्र पाैडेलद्वारा रामेछाप नगरपालिकाका प्रमुख नरबहादुर थापामगरलाई हस्तान्तरण गरिएकाे छ । उक्त शव वाहन जिल्लाकै पहिलो हो । शव वाहन नहुँदा रामेछापमा विभिन्न घटनामा परेर ज्यान गुमाएकाहरूको पोस्टमार्टम गर्न अस्पतालसम्म शव ल्याउन समस्या हुँदै आएको थियो । साे बाहन नगरकाे सामित्वमा रहने छ ।
कार्यक्रममा बाेल्दै नेता पाैडेलले अहिले कम्युनिस्ट सरकार झुठा सपना बाड्दै हिडिरहेकाे , नयाँ याेजना केही नभएकाे बताउदै काङ्ग्रेसले ल्याएकाे याेजनाकाे उत्घान गर्दै हिडेकाे र प्रचारमा ब्यस्त रहेकाे अाराेप लगाउनु भयाे ।
सरकारकाे सबै गतिविधि सिंहदरमा केन्द्रित भएकाे भन्दै उहाले याे सरकारले नागरिकलाई लाेकतन्त्रकाे अनुभुति दिन नसकेकाे बताउनु भयाे । त्यसै गरि  विश्वबाट बिदा भएको कम्युनिज्म नेपालमा प्रयोग गर्न खोज्दा सर्वत्र निराशा व्याप्त भएको बताउभयाे । त्यसै प्रधानमन्त्रीले देशका सबै निकायलाई आफ्नो नियन्त्रणमा राखेर सर्वसत्तावादतर्फ मुलुकलाई लैजान खाेजेकाे अाराेप सम्म लगाउनु भयाे ।

नेपाली काङ्ग्रेस नगर समन्वय समिति रामेछापले अायाेजना गरेकाे शव बाहन कार्यक्रममा पुर्व अर्थमन्त्री डा : रामशरण महत , नेपाली काङ्ग्रेस रामेछापका पाटि सभापति लवश्री न्याैपाने, पुर्व पाटि सभापति रामचन्द्र खड्का, सांसदका उमेदवार रत्न कार्की , जीत बहादुर मगर लगाएतले मन्तब्य राख्नुभएकाे थियाे ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here