विरगञ्ज-
नेपाली कांग्रेसका सभापति तथा पूर्व प्रधानमन्त्री शेरबहादुर देउवाले सरकारकाे सबै संरचनामा महिलाको समाज सहभागीता हुनुपर्ने बततउनु भयाे ।
नेपाल महिला सङ्घले बिहीबार विरगञ्जमा आयोजना गरेको दुई दिने प्रदेश स्तरीय प्रशिक्षण कार्यक्रमको उद्घाटनमा समारोहमा बाेल्दै सभापति देउवाले महिलाको सहभागी समानरुपमा भएमा मात्र देश समृद्ध हुने भन्दै उहाले सरकारकाे सबै संरचनामा महिला सहभागी समानरुममा हुनपर्ने बताउनु भएकाे हाे ।
त्यसैगरि देउवाले महिलालाई राज्य संचालनकाे मुलधारमा ल्याउन , राज्यका सबै संरचनामा समान सहभागीता नगराएर सम्म र निर्णायक भुमिकामा महिला नअाए सम्ममा देश समृद्ध हुननसक्ने बताउनु भयाे ।

नेपाल महिला संघकी केन्द्रीय अध्यक्ष उमा रेग्मीको अध्यक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा कांग्रेसका सहमहामन्त्री डा. प्रकाशशरण महत, केन्द्रीय सदस्यहरु रमेश रिजाल, फरमुलाह मन्सुर, डिना उपाध्याय लगायतका वक्ताले महिलामाथि बढ्दै गएको हिंसाको घटनाप्रति चिन्ता व्यक्त गरेका थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here