जलविद्युतको बिकासमा विगत २ दशकदेखि खटिएका ईन्जिनियर बीरेन्द्र श्रेष्ठ र सन्चार जगतकी योजना पुरिको स्वरले सजिएको गीत “आउन माया भेटौन” को भिडियो सार्वजनिक गर्ने तयारी गरिएको छ।  जसमा गीतकार अम्बिका गुरुङको शब्द अनि  सङ्गीतकार दीपक शर्मा, एरेन्ज: नरेन्द्र बियोगी तथा मिक्सिङ श्यामस्वेत रशाइलीको रहेको छ।

एकपछि अर्को धमाकेदार म्युजिक भिडियो नेपाली साङ्गीतिक बजारमा आउने क्रममा यो अर्को दमदार साङ्गीतिक भिडियो नेपाली सङ्गीत पारखीहरुले पाउने विश्वास गरिएको छ ।  केहि समयअघि  मात्र ईन्जिनियर श्रेष्ठले पिरिमको बाढी बोलको गीत सार्वजनिक गरेका थिए सो गीतले पनि बजार राम्रै तताएको थियो।

अत्यन्तै भावमा डुबेर लेख्ने गरेकी कवि / वरिष्ठ गीतकार अम्बिका गुरुङ्कै भावना अनुरुप उत्कृष्ट भावका साथ गायन प्रस्तुत गरेका छन ई. बीरेन्द्रले.. लाग्छ उनी नेपाली सङ्गीत जगतका ब्यबसायिक पार्श्व गायक हुन ! रचना, सङ्गीत, सङ्गीत सम्योजन, मिक्सिङले पनि गीत बेजोडको छ।

ब्यस्त जीवनको बाबजुत फुर्सद हुना साथ गीत सङ्गीतमै रम्ने बानीले आफुलाइ गायक बनाएको गायक बीरेन्द्र श्रेष्ठ बताउछन।  भिडियो  दरबार भित्र शुटिङ गरिएको हुँदा अत्यन्तै राम्रो बनेको र  जसले नेपाली बजारलाइ नयाँ कुरा देख्ने बताउछन निर्देशक निशान घिमिरे। भिडियोमा पुष्प खड्का/ शृष्टि खड्का / आयुष गुरागाइ / अन्शु गुरागाईको दमदार अभिनय देख्न सक्नु हुनेछ।

गीतकार अम्बिका गुरुङ र गायक ईन्जिनियर बीरेन्द्रबिच यो चौथो सहकार्य हो। यसअघि  आँखा लाउछन, लौ है माया, शक्ति देउ, आउन माया जस्ता गीतमा सहकार्य रहेको थियो।  गायक श्रेष्ठकि छोरी सुचिन्दा श्रेष्ठ र अमन प्रधानको स्वर मा सजियेको गीत ” मनको आकाश” लाई समेत भिडियो चाडै सङ्गीत प्रेमिले हेर्न पाउनेछन।  भिडियोलाई चाडै नै  भाबसागर युट्युब च्यानलबाट रिलिज गरिने जानकारी  गीतकार अम्बिका गुरुङले जानकारी दिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here