काठमाडौं – गायक तथा इन्जिनियर विरेन्द्र श्रेष्ठ र गायिका योजना पुरीको आवाज रहेको ‘आउन माया भेटौ न हाट बजारैमा’ बोलको गीत छोटो समय मै चर्चा बटुल्न सफल भएको छ । युट्युवमा सार्वजनिक गरेको करिब डेढ दिन मै सवा दुई लाख भन्दा बढी दर्शकले हेरिसकेका छन्।

अम्बिका गुरुङको शब्द रहेको गीतमा दीपक शर्माको संगीत रहेको छ । दरबारको परिवेश भन्दा बाहिरको संसार नदेखेकी राजकुमारी सृष्टि खड्का जब हाट बजार हेर्न आफ्ना सुसारेहरु सहित पुग्छिन, एउटा साधारण युवा पुष्प खड्का उनको रुपमा मोहित भएको कथा भिडियोमा हेर्न पाइन्छ ।

राजकुमारी मेलामा जाँदाको रमाइलो दृश्यलाइ भिडियोमा कैद गरिएको छ । भिडियोलाइ निसान घिमिरेले निर्देशन गरेका हुन् । गीतलाई सम्पूर्ण हिसाबले उत्कृष्ट बनाउन प्रयास गरेको निर्माण पक्षको भनाइ छ ।

भिडियोमा बाल कलाकार आयुस र अंशु गुरागाईको समेत आकर्षक निर्त्य समाबेश गरिएको छ । सुरेन बस्यालको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोमा उत्सब दाहालको ,बिकास दाहालको सम्पादन ,मनोज लामाको मेकअप रहेको छ ।

हेर्नुस् भिडियो 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here