काठमाडौं – उज्ज्वल भविष्यको सपना बोकेर परदेशिएका ४० लाख नेपालीको साझा कथालाई मुख्य विषय बनाई तयार पारिएको गीत ‘निन्द्रा नै लाग्दैन’ सार्वजनिक भएको छ । आशिष पुरुषको शब्द रचना रहेको उक्त गीतमा गायक अनिल सिंहको स्वर र संगीत रहेको छ भने गीतलाई प्रमोद निर्वानले गरेका छन् ।

गीतको म्युजिक भिडियोलाई नेपाल र युएइमा छायाँकन गरिएको छ । करिब १ दशकदेखि कामको शिलशिलामा यूएईमा रहँदै आएका गीतकार एवं कलाकार आशिष पुरुष र अभिनेत्री नम्रता सापकोटाले भिडियोमा अभिनय गरेका छन् ।

नेपालका दृष्यहरुमा सुरेश काफ्लेको छायाँकन गरेका छन् भने युएइका दृष्यहरुलाई प्रकाश न्यौपानेले छायाँकन गरेका हुन् । विकास सुवेदीको निर्देशनमा बनेको म्यूजिक भिडियोलाई सुप्रिम पराजुलीले सम्पादन गरेका हुन् ।

आशिषले उक्त भिडियो आफ्नै युटुब च्यानलमार्फत सार्वजनिक गरेका छन् । आशिष अन्र्तराष्ट्रिय नेपाली कलाकार समाज (इनास) एसियाका संयोजक समेत हुन् ।

भिडियो 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here