नेपाल सरकारले १ जेठबाट सातामा शनिबार र आइतबार दुई दिन बिदा दिने निर्णय गरे पनि मन्थली नगरपालिकाले त्यो निर्णय लागू नगर्ने भएको छ । बुधबार मन्थली नगरपालिकाका नगर प्रमुख लव श्रेष्ठको अध्यक्षतामा बसेको पहिलो कार्यपालिका बैठकले यस्तो निर्णय गरेको हो ।

नगरप्रमुख लव श्रेष्ठले कार्यपालिकाको बैठकले आइतवार पनि नगरपालिकाभित्रका सबै विद्यालयलाई पठनपाठन गराउन निर्देशन दिने निर्णय गरेको हो ।

त्यस्तै, मन्थली नगरमा सञ्चालित सामुदायिक विदयालयको पठन पाठनमा समयानुकूल सुधार गर्न अभिभावक र छात्रछात्राहरुमा देखिएको अंग्रेजी शिक्षाको आकर्षण समेतलाई व्यवस्थापन गर्न जनशक्ति र विद्यार्थीहरुको क्षमताको आधारमा १ कक्षा देखि क्रमशः ५ कक्षासम्म गणित र विज्ञान जस्ता मुख्य विषय अनिवार्य रुपमा अंग्रेजी माध्यमबाट अध्यापन गराउन सबै विद्यालयहरुलाई निर्देशन दिने समेत निर्णय गरेको छ ।

यस्ता छन् बैठक १३ महत्वपूर्ण  निर्णयहरु

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here