रामेछाप –
नेपाली काङ्ग्रेसकाे जागरण अभियान  कार्यक्रम अाजबाट देशभर  शुरु भएकाे छ । जागरण अभियानका लागि नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मनमाेहन भट्टराई रामेछाप अाउनुभएकाे छ ।

रामेछापमा अभियान कार्यक्रमकाे उत्घाटन गर्दै  भट्टराईले कम्युनिस्ट सरकारले भष्ट्राचार र अराजकतालाई प्राेसाहन गरिरहेकाे बताउनु भएकाे हाे ।  दुई तिहाईको सरकारले शान्ति सुरक्षाको प्रत्याभुति दिन नसकेको आरोप लगाउदै उहाले अहिलेको सरकारले  भ्रष्टाचार , अपराधीक तथा  अराजक गतिविधिलाइ प्रोत्साहन गरेको अाराेप लगाउनु भयाे । त्यसै गरि नेपाली कांग्रेसले अाजबाट सुरु गरेकाे जागरण  अभियानले नागरिकमा जागरुकता अाउनुका साथै  सरकारलाई सजक गराउने र सरकारकाे गलत गतिविधि राेक्न मद्दत पुग्ने विस्वास व्यक्त  गर्नुभयाे ।
 
नेपाली कांग्रेस रामेछापले रामेछापकाे सदरमुकाम मन्थलीबाट ‘राष्ट्रिय जागरण अभियान’ कार्यक्रमकाे सुरु गरेकाे छ । अभियानकाे क्रममा जिल्लाकाे विभिन्न स्थानमा पुगेर कार्यकर्ता भुटघाट तथा छलफल कार्यक्रम गर्ने नेपाली काङ्ग्रेस रामेछापका अध्यक्ष लवश्री न्याैपानेले जानकारी दिनुभएको छ । अभियान अबधिभर नेपाली काङ्ग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मनमाेहन भट्टराई रामेछापकाे अभियानमा सगै रहनेछन् ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here