रामेछाप –
सरकारले ल्याउन लागेकाे प्रेस स्वतन्त्रता विरोधी  मिडिया काउन्सिल विधेयक संशोधनकाे माग राखि नेपाल पत्रकार महासंघकाे अगुवाइमा
अाज देश भरका पत्रकार संचार सामाग्री सहित सडकमा उत्रेका छन् ।

प्रेस स्वतन्त्रता विरोधी मिडिया काउन्सिल विधेयक मन्त्री परिसदबाट पारित भएर संसदमा पेश भएसगै संशोधनकाे माग राखेर केही दिन देखि नेपाल पत्रकार महासंघ अान्दाेतिल भएकाे छ । प्रेस माथि अंकुश लगाउने र पत्रकारीतालाई निरुत्साहित गर्ने गरि पेश गरिएको मिडिया काउन्सिल विधेयक संशोधन तथा खारेज हुनुपर्ने महासंघकाे माग रहेकाे छ । यस्लाइ तल्काल पुनविचार गरिनु पर्ने र संचार विज्ञहरुकाे सल्लाह बमोजिम विधेयक संशोधन गरिनु पर्नेमा समेत महासंघले जाेड दिएकाे छ ।

नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रले देशै भर एकैसाथ अान्दोलन गर्ने निर्णय गरे बमोजिम महासंघ जिल्ला शाखा रामेछापले पनि अान्दोलनकाे कार्यक्रममा सहभागिता जनाएको छ । महासंघको कार्यक्रम अनुरुप अाज संचार सामाग्री सहित रामेछापमा क्रियाशील विभिन्न संचार माध्यममा कार्यरत पत्रकारहरु संचार साधान सहित सडकमा उत्रिएका थिए । यस अघि पनि संचार माध्यममा कार्यरत सबैले एकदिन भरि कालाे पट्टी बाधेर काम गरेका थिए ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here