काठमाडौँ – नेपालको पहिलो अटेन्डेन्स एप्लिकेशन स्मार्ट हाजिरले नेपाल हार्ट फाउन्डेसनलाई स्वास्थ्य सामाग्री हस्तान्तरण गरेको छ । आइतबार ललितपुरमा एक कार्यक्रमको आयोजाना गर्दै क्यानडियन नागरिक नोवाद्वारा उपलब्ध गराएको उक्त स्वास्थ्य सामाग्री  ‘फेस मास्क’ हस्तान्तरण गरेको हो।

स्वास्थ्य क्षेत्र लगायत सबैले प्रयोग गर्ने फेस मास्क आजको आवश्यकता हो । क्यानडियन नागरिक नोवाले नेपाल भ्रमणका क्रममा सन् २०१७ मा आउदा स्वास्थ्य क्षेत्रमा बिना मास्क र पन्जा नै स्वास्थ्य सेवा दिइ रहेको देखेपछि उनले धेरै पटक नेपालमा यसरी व्यक्तिगत रुपमा नै सहयोग गर्दै आएका छन् ।

सोहि अनुसार यस पटक पनि नोवाले नेपालमा व्यक्तिगत रुपमा नै सहयोग गर्न चाहेको र स्मार्ट हाजिर प्रा. लि. लाई यो जिम्मा दिएका थिए  ।

आगामी दिनमा पनि यसरी नै नेपालमा व्यक्तिगत वा संस्थागत रुपमा नोवाले सहयोग गर्ने प्रतिबद्धतासंगै स्मार्ट हाजिर प्रा. लि. का संस्थापक प्रसन्न धरेलले जानकारी दिए।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here